Aston Martin Valkyrie byste rozhodně nepřehlédli

Tento zákazník Aston Martin Valkyrie je jedním z prvních, který byl dodán, a je to naprosto neskutečné! Má být 150 kupé Valkyrie, 85 Spiderů a 40 dráhových vozů AMR Pro, což z něj dělá neuvěřitelně exkluzivní příklad na vrcholu techniky. Tento konkrétní vůz jasně září v laku Sunburst Yellow a nedávno byl dodán zákazníkovi.

Nyní u společnosti Topaz, kde je možné nainstalovat kompletní ochrannou fólii na lak – na vůz s tak vysokou úrovní aerodynamiky, že i PPF je důležitým faktorem a je třeba jej pečlivě spravovat. Ne každý den se setkáte s takovým autem. , natož ukázat všechny detaily zevnitř i zvenku a navíc nastartovat V12 pro pocit příležitosti, kterou nabídne.

Když jste s ním zblízka a osobně, vidíte detaily od aero práce pod povrchem až po to, jak je zabaleno a vše vmáčknuto. Navíc jsem nikdy předtím nemohl prozkoumat ani trochu obrazovky a řízení. ovládací prvky pro ještě lepší pochopení toho, jak to všechno funguje.

Zvláštní poděkování patří majiteli tohoto vozu za to, že vám to umožnil podrobně sdílet, a společnosti Topaz za vytvoření příležitosti!