První pohled na Ford Mustang Dark Horse pro rok 2024

Pojďme se podívat na zbrusu nový Ford Mustang Dark Horse 2024! Po mém Shelby GT500 US Shmeemobile je čas na něco nového a nejnovější Mustang 7. generace je lákavý! Zcela nový Dark Horse to posouvá ještě dále, NA V8, 6 rychlostí… čas na první pohled.

Nový Mustang dorazil ve formě 2.3 EcoBoost a naštěstí stále 5.0 GT; ten druhý se standardním výkonem 480 koní z 5litrového atmosférického V8 nebo až 500 koní ve vzácnější edici Dark Horse. Různé deriváty lze mít s 6stupňovou manuální nebo 10rychlostní automatickou, přičemž Dark Horse je pouze karoserie kupé, zatímco ostatní jsou kupé nebo kabriolet.

Po nedávném uvedení na trh je nový model vystaven na aukci Barrett-Jackson Scottsdale, přičemž VIN 001 nového vozu také prochází přes blok, ale mezitím nám dává příležitost prohlédnout si nová auta zblízka a osobně.

Vzhledem k slabému místu pro Fordy a Mustang 6. generace v mé garáži je samozřejmé, že tohle je přímo v mé ulici, takže si prozatím pojďme projít to, co zatím víme, a začněme o tom trochu více přemýšlet.