GMC Jimmy 4×4 2023 GMC Sierra Chevrolet Silverado Conversion 2023

V tomto videu z The SEMA Show 2022, která se konala v Las Vegas NV, mám tento 2023 GMC Jimmy. Toto není tovární výrobní vůz, je vytvořen konverzí GMC Sierra 2023 nebo Chevrolet Silverado Pickup 2023 na to, co vidíte zde. Tyto náklaďáky jsou jako staré školy GMC Jimmy a Chevrolet Blazer v minulosti.

Mají zadní sedadla, která vypadají, jako by je postavil General Motors a vždy tam byly. Zadní polovina střechy je odnímatelná jako kdysi. Vždycky jsem si myslel, že to byla skvělá vlastnost Old School GMC Jimmy a Chevrolet Blazer.

Vzhledem k tomu, že se jedná o konverzi, jsou k dispozici v jakékoli barvě, ve které je k dispozici 2023 GMC Sierra a 2023 Chevrolet Silverado. Interiéry jsou stejné. Přední polovina tohoto GMC Jimmy 2023 je stále skladem dárcovských náklaďáků. Zadní dveře jsou všechny zakázkové. Jsou také k dispozici s pohonem dvou kol a 4wd.

Pod kapotou se nic nemění, takže to, co měl z továrny, je to, co bude mít nyní. Chevrolet představil „Nový Chevrolet Blazer“ a velká část fanoušků Chevrolet Blazer si myslí, že to byla chyba. Myslím, že tento 2023 GMC Jimmy od SEMA Show 2022, která se konala v Las Vegas NV, je více z toho, co hledali.