Zakázkový Chevrolet Bel Air Street Cruiser z roku 1954

V tomto videu od Steve Holcomb Pro Auto Custom Interiors mám tento velmi skvělý Chevrolet Bel Air Street Cruiser z roku 1954. Je to jedna z těch barev 50. let. Nazval bych to mátově zelená. Myslím, že někteří by řekli pastelově zelená. V každém případě to není barva, kterou na Hot Rodech vidíte na spoustě, taková, u které může chvíli trvat, než se vstřebá. , ale když to udělá.Je to v pohodě!!..Většina původního obložení zůstala na místě.

Bílá střecha a bílé pneumatiky na stěně mu dodávají vzhled, který vás přenese přímo do roku 1954. Celý kožený interiér je vyroben ve stejné barevné kombinaci, Steve and the Boys out a Pro Auto Custom Interiors postavili interiér, který má na míru moderní vzhled. Přesto ne tak moderní, aby se nehodil ke zbytku konstrukce. Kola jsou osobní volbou a žádná sada nepotěší každého. Pneumatiky s bílou stěnou a krytky nábojů na tomhle fungují dobře. IMHO.

Pod kapotou je čistě nainstalovaný moderní Chevrolet LS Small Block, který buší do země a přidává tomuto Chevroletu Bel Air Street Cruiser z roku 1954 malý pražec. Určitě velmi cool! Odpružení a brzdy jsou modernizovány tak, aby zvládaly nově nalezený výkon, který přichází spolu s výměnou LS! Když jsem tohle auto viděl poprvé v Goodguys Nashville, rozesmálo mě to.

Nyní s novým Steve Holcomb Pro Auto Custom Interiors all Custom Leather Interior si nemůžete pomoci, ale budete se cítit šťastní, když jste kolem něj. Jsem fanoušek a jsem si jistý, že vy budete také. Chevrolet Bel Air Street Cruiser z roku 1954 od Steve Holcomb Pro Auto Custom Interiors.