Chevrolet Nova Pro Touring Muscle Car Kindig-It Design z roku 1971

V tomto videu z The SEMA Show 2022 v Las Vegas NV doháním Kindig-It Design 1971 Chevrolet Nova Pro Touring Muscle Car. Víte, že to postavil Dave a jeho tým. Bude to skvělé a tento Chevrolet Nova z roku 1971 je!! Je pokryta vlastní směsí, kterou pojmenovali „Opalstetic“ Base/clear od Modern Classikk.

Je to taková zelenošedá barva? jiné a velmi těžké na to dát prst. Tento 71 Chevy Nova se však nosí dobře. Zakázkový kožený interiér je pokrytý oranžově hnědou barvou? lol. Tým Kindig-It Design neusnadnil popis ani barvy karoserie, ani barvy interiéru. Obojí musíte vidět sami a obojí je na místě!

Kola jsou vždy osobní volbou a na jedné sadě potěší každého. Ta, která si Kindig-it Design vybrala pro tento Chevrolet Nova z roku 1971 z The SEMA Show 2022, dobře fungují se zbytkem konstrukce. Pod vlastní kapotou je čistě nainstalovaný Mercury Racing SB4 7.0 LT.

Odpružení a brzdy byly modernizovány na moderní technologii, takže tato 71 Nova by měla zastavit a zatočit tak dobře, jak vypadá. Jedno velmi skvělé profesionální turistické svalové auto! Ze SEMA Show 2002 Kindig-It Design 1971 Chevrolet Nova Pro Touring Muscle Car.