Nechte svůj nadbytečný vůz ekologicky zlikvidovat

Mít auto přináší mnoho výhod, ale ne tehdy, pokud už je staré a nespolehlivé. Jestliže je pro vás příliš drahé ho už opravovat nebo už je dokonce nepojízdné, je nejvyšší čas ho ekologicky zlikvidovat. Ne každý něco takového absolvuje, někteří tento krok neustále odkládají a auto zbytečně zabírá místo. Ekologická likvidace vozidel není náročná a dokonce si díky ní můžete přilepšit do svého rozpočtu.

Obraťte se na certifikovanou firmu

Ve vaší blízkosti jsou zajisté různé kovošroty nebo jiná výkupní místa, kde se můžete vozu zbavit. Často musíte na dané místo vůz dopravit a někde za něj nedostanete ani korunu. Je velký rozdíl v tom, na jakou firmu se obrátíte. Pokud chcete, aby celý proces proběhl hladce a zbytečně vás nezdržoval, obraťte se na SbohemAUTO.cz. Tato společnost se postará o to, abyste se svým starým vozem nemuseli nikam cestovat a přijede si pro něj kamkoliv po ČR zcela zdarma.

Za vůz od ní vždy dostanete zaplaceno, můžete za něj dostat až 5000 Kč. Zajímá vás konkrétní ekologická likvidace auta cena? Stačí společnost kontaktovat a to buď telefonicky nebo přes kontaktní formulář na webu. Následně vám sdělí výkupní cenu za váš vůz. Pokud s cenou budete souhlasit, technik za vámi přijede, vůz odveze a následně bude ekologicky zlikvidován podle platných norem a předpisů. Při odtahu vašeho vozidla vám bude automaticky vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci.

Pokud máte nadbytečné vozidlo, představuje zbytečnou starost, které se můžete hravě zbavit. Pokud jste si mysleli, že je vyřizování likvidace vozu něco složitého, budete příjemně překvapeni. Společnost má velmi profesionální přístup a férové podmínky.