Potřebujete rychle hotovost? Získejte ji do zítra za svůj starý vůz

Mnoho lidí trápí finanční situace a hodila by se jim každá koruna navíc. Přitom mají často poklad, o kterém už ani neví. Ano, je řeč o starém voze. Mnoho lidí disponuje jedním nebo více starými vozy, pro které už nemají žádné využití. Pokud se i vám válí před domem starý vrak, můžete se ho snadno a rychle zbavit a získat za něj peníze. Někteří lidé se bojí toho, že je to administrativně i časově náročné, ale když se obrátíte na společnost ZAHOTOVE.CZ, která se zabývá likvidacemi aut, pochopíte, že je to snadné a rychlé.

Jak výkup a likvidace probíhá?

V první řadě byste měli vědět, že společnost od vás odkoupí jakýkoliv vůz. Může jít o osobní vůz, užitkový vůz, starý veterán a dokonce i o stavební stroj. Pokud není pojízdný, tak to nevadí, společnost vykupuje i autovraky. Společnost se zabývá likvidacemi vozidel již velmi dlouho a lidé si ji oblíbili zejména díky jejím výhodným podmínkám, které se výrazně liší od podmínek běžných kovošrotů. Společnost můžete kontaktovat na jejím webu ZAHOTOVE.CZ. Zde sdělíte informace o svém voze a společnost vám v co nejkratší době sdělí hrubou výkupní cenu za váš vůz. Pokud budete souhlasit, tak si pro váš vůz do 24 hodin přijede. Je důležité vědět, že si pro vůz přijede naprosto kamkoliv v ČR a odvoz je zcela zdarma, tedy na náklady společnosti. Na místě si technik vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Ta se orientuje zejména podle kompletnosti vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa.

Na místě se podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze na ruku. Nemusíte tedy čekat až vám přijdou na účet a budete je mít hned v kapse. Papírování vyřídí společnost za vás. Jde o skvělé podmínky, díky kterým se na společnost obrací stále více lidí. Pokud máte více vozů, můžete se zbavit i více vozů najednou. Zjistěte více informací na webu společnosti.