Multicara je skvělým pomocníkem v mnoha odvětvích

Malé vozítko multicara běžné potkáte i na českých silnicích, dvorech, pastvinách a dokonce i v lesích. Díky své velikosti a neuvěřitelné variabilnosti se multifunkční multicar používá v mnoha oborech a odvětvích.

Tento specializovaný transportér se vyrábí od roku 1958, v současnosti v továrně Hako GmbH ve Waltershausenu v Německu. Multicar patří mezi poslední značku, která pochází z automobilového průmyslu z východního Německa, a vyrábí se dodnes.

Různé nástavby umožňují široké využití transportéru

Na unikont.cz objevíte dva základní typy kvalitních německých vozů multicara, s více než 50letou tradicí.

Multicara M29

Multicara M29 je ideálním pomocníkem pro venkovní úklid. Zvládne posekat, vysát listí, vyčistit zem od posypu na sníh a led nebo od samotného sněhu. Je ideální jako komunální technika, pomocník v zahradnictví, při terénních úpravách apod. Multicara M29 je efektivním pomocníkem v každém ročním období.

Multicara M31

Jen těžko byste hledali univerzálnější transportér a nosič nářadí než je multicara M31. Kromě jeho flexibility a multifunkčnosti stojí za zmínku také „dokonalé“ bezpečnostní prvky testovanými společností DEKRA. Velká okna transportéru umožňují mít přehled o všem, co se v okolí děje.

Ovšem primární výhodou vozu multicara M31 je možnost využití až 300 druhů nástaveb. Tyto nástavby se připevňují ke třem úchytným bodům a dají se libovolně obměňovat.

Vnitřní úklidová technika

Unikont.cz nabízí na svém webu i další produkty německé společnosti Hako GmbH, například vnitřní úklidou techniku. Některé stroje pro úklid interiéru jsou určené k pronájmu. Pronájem úklidové techniky využívají především startupy.

Zametací stroje, průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, univerzální mycí stroj a mnoho dalšího objevíte na unikont.cz.