Toto by chtěl každý: Létající vznášedlo schopné vznášet se nad vodou a přistát

Jedná se o vznášedlo, které klouže po zemi a vodě, ale také se vznáší ve vzduchu rychlostí 70 mph s pomocí integrovaných křídel.

Dvouválcový, kapalinou chlazený benzínový motor o výkonu 130 koní – přeplňovaný a se vstřikováním paliva – pohání svou 60palcovou axiální vrtuli z kompozitního dřeva a uhlíku, zatímco 34palcový zvedací ventilátor s 1 100 otáčkami za minutu nafukuje jeho odolný nylonový plášť potažený vinylem, aby se mohl vznášet nad zem.

Provoz ve sladké nebo slané vodě a až 30 % sklonu nad pískem, blátem, trávou, bažinou, pouští, ledem a sněhem, jeho křídla a horizontální výškovka umožňují pilotům jednoduše skákat přes vodní nebo pozemní překážky až do 20′ -vysoká nepřekonatelná pro typické vznášedlo.

Joystick ovládá tři svislá kormidla a výškovku, otočná třecí klapka ovládá rychlost vpřed a variabilní systém pohonu ovládá vznášení ventilátoru výtahu. Brzdění je zajištěno snížením otáček ventilátoru zdvihu; spočine na kevlarových kompozitních přistávacích lyžinách. 

Nízké těžiště a trup z kompozitního laminátu/PVC mu umožňují provoz ve větru o rychlosti až 25 mph a vlnách do 6′ za letu. Dvě devítigalonové benzinové nádrže poskytují dojezd 160 mil. Podporuje užitečné zatížení pilota/cestujícího až do 600 liber. pro let. Vyžaduje registraci jako loď. Platí zvláštní podmínky a záruční omezení.