Tesla Cybertruck, ve kterém byste mohli bydlet

CyberLandr přeměňuje Tesla Cybertruck na vozidlo nejvyššího životního stylu tím, že umístí kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a kancelář do postele Cybertrucku, zatímco když se nepoužívá, zmizí pod krytem nákladního auta.

Malý „mizící“ karavan je dodáván s kuchyní, obývacím pokojem, kanceláří, koupelnou a ložnicí. S CyberLandrem jste připraveni na téměř každé dobrodružství – město i divočinu.

CyberLandr není RV v tradičním slova smyslu, ale spíše Lifestyle Vehicle v tom smyslu, že je stejně zběhlý pro dobrodružství ve městě i v divočině.

Funguje například stejně dobře při městských dobrodružstvích, jako jsou dětské sportovní turnaje a večírky na zadních dveřích, stejně jako při kempování v oblastech, kam se většina obytných vozů nedostane. Kabina je navržena především pro vaše pohodlí, aniž by došlo ke snížení výkonu.

Protože je cyberlandr celý elektrický, nemusíte nikdy běhat po městě a kupovat propan, plyn nebo naftu – stačí jednoduché nabití. 500 wattů přiložených solárních panelů pomáhá doplňovat baterie cybertrucku. S potěšením oznamujeme, že CyberLandr dosáhl 100 milionů dolarů v předobjednávkách! Naše kampaň StartEngine je nyní ŽIVĚ!